Pokiaľ hľadáte spoľahlivého partnera na upratovanie priestorov či celej budovy, rozhodne stojí za zváženie vyhľadať upratovaciu firmu so skúsenosťami.

Aké služby presne ponúka upratovacia firma?

Skúsenosti sú niekedy naozaj na nezaplatenie! V každom segmente v každej sfére sa skúsenosti cenia. Prinášajú omnoho väčšie poznatky, a tým aj efektívnosť, ktorá je dnes potrebná a vyhľadávaná. Zefektívňovať nielen firemné procesy, ale aj jednotlivé činnosti totiž prináša značné úspory energie, času i finančných prostriedkov. Preto aj v oblasti upratovania firiem a kancelárií rozhodne zavážia rokmi overené skúsenosti a mnoho spokojných klientov.

Ušetrite svoj čas

Ak vás napadlo, že ušetríte pár eur a budete si upratovať svojpomocne, odporúčame túto myšlienku ešte prehodnotiť. Ženy v domácnosti totiž „vedecky dokázali“, že upratovanie trvá nejaký ten čas, ak má byť kvalitné a precízne. A čas je v podnikaní veľmi drahý a vzácny. Dá sa využiť na umývanie podlahy, vysávanie, ale aj na vyhľadávanie nových obchodných príležitostí či klientov. Zveriť upratovanie profesionálom je najmenej a táto investícia prinesie čas navyše.

Kvalita je podstatná

Upratovací servis GRANT sa zameriava na kvalitu služieb a diskrétnosť voči klientom v Poprade, Vysokých Tatrách a okolitých mestách či obciach. Nemusí ísť len o firmy a kancelárie, zveriť im môžete napríklad aj celú budovu alebo hotel. Spoľahlivosť je v podobnom obchodnom vzťahu nanajvýš dôležitá, preto je aj tu prioritou. Rozmer a rozsah služieb je vždy predmetom vzájomnej diskusie a dohody. V ponuke sú, samozrejme, bežné upratovacie úkony – ako vysávanie, utieranie prachu, čistota na toaletách, v kuchynke či vysypanie smetí, ale aj tie viacej špecializované.

Pre spoločnosti, ktoré vlastnia výrobné či iné haly poskytuje GRANT zaujímavé upratovacie služby ako je strojové alebo chemické čistenie podláh. Ďalšie špecializované činnosti sa zase zameriavajú na umývanie okien, čistenie kobercov, čalúneného nábytku alebo iných služieb, ktoré netreba vykonávať na pravidelnej báze, ale len párkrát do roka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *