Ak váhate, či si objednať na upratovanie firemných priestorov jednotlivca, alebo profesionálny servis, poradíme a priblížime výhody komplexného upratovania.

5 dôvodov, prečo si objednať upratovací servis do firmy

1. Úspora

Čistenie priestorov je činnosť, ktorú jednoducho treba zabezpečovať pravidelne. Je však veľký rozdiel, či bude pre vás predstavovať každodenný bolehlav, alebo bude zabezpečené veľmi hladko a bezproblémovo. Objednať si upratovací servis z dlhodobého hľadiska ušetrí množstvo času a starostí. Tie budete môcť vy a vaši zamestnanci využiť na podstatné úlohy a zákazky. A keďže čas sú peniaze, úspora sa iste prejaví aj na nákladoch.

2. Komplexné služby

Upratovacia firma zabezpečuje komplexné upratovacie služby od poskytnutia personálu a jeho zaškolenia, cez pravidelnosť upratovania v čase, až po čistiace prostriedky. Firma sama má komfort v tom, že sa po zmluvnej dohode s upratovacou spoločnosťou naozaj takmer o nič nemusí starať. Všetko je včas upratané a čisté bez toho, aby musela niečo riešiť alebo kontrolovať.

3. Vždy reprezentatívne priestory

Čisté priestory sú nielen pozitívnou vizitkou každej firmy, ale aj príjemným pracovným prostredím, ktoré podporí kreativitu a výkonnosť zamestnancov. Okrem bežných, základných služieb upratovania si každá firma môže objednať aj špeciálne úkony, ako je umývanie okien, čistenie čalúneného nábytku a podobne.

4. Vyškolený personál

Personál, ktorý chodí upratovať firemné priestory, je presne zaškolený a vie, čo má ako vykonávať. Zároveň, ak niekto vypadne a nemôže prísť do práce, nerieši to samotná firma, ktorej priestory sa upratujú, ale upratovacia spoločnosť, čím odpadne veľmi veľa organizačných úkonov a problémov. Organizovanie upratovania má jednoducho na starosti upratovací servis od A po Z.

5. Diskrétnosť

Súčasťou spolupráce s profesionálnou upratovacou firmou je aj absolútna diskrétnosť ku klientom. Nakoľko sa v priestoroch klienta bude upratovací personál pohybovať, môže sa klient spoľahnúť na úplnú zmluvnú diskrétnosť, ktorú mu upratovací servis GRANT zaručuje.
Potrebujete spoľahlivý upratovací servis s profesionálnymi službami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *