NÁŠ BLOG

2 mája 2021
AKO OZÓN FUNGUJE? Tretí atóm kyslíka v ozóne je extrémne reaktívny. Tento atóm sa ľahko viaže na iné molekuly kontaminantov, ako sú pachy, plesne, baktérie alebo vírusy. Keď sa pachy…

Ak podnikáte, zvoľte vyššiu efektívnosť a na upratovanie kancelárií si objednajte profesionálny upratovací servis. Uľahčí vám množstvo práce.

Upratovanie kancelárií uľahčí majiteľom firmy množstvo práce

Ak podnikáte, máte prenajaté priestory, alebo vaša firma vlastní nehnuteľnosť, jedným z dôležitých aspektov existencie a fungovania firemných priestorov je ich čistota. Upratané priestory nielen patrične firmu reprezentujú pred klientmi, majú aj významný vplyv na pracovnú výkonnosť a celkovú atmosféru v miestnostiach. Je teda dôležité, aby sa pravidelné upratovanie vykonávalo úplne automaticky bez toho, aby musel majiteľ či vedenie firmy túto skutočnosť neustále kontrolovať.

Mám si najať pani alebo upratovací servis?

Povedzme si najskôr rozdiely medzi bežným upratovaním a profesionálnym upratovaním. Pri bežnom upratovaní si na túto činnosť zvykne firma najať pani na upratovanie alebo iného jednotlivca. Profesionálne upratovanie zabezpečuje upratovací servis, spoločnosť, ktorá sa na upratovanie kancelárií a firemných priestorov špecializuje. Upratovací servis GRANT je jednou z nich a zabezpečuje špecializované služby pre firmy a jednotlivcov už od roku 1995. Poskytuje nielen kvalitné a pravidelné prevedenie, bez ohľadu na okolnosti, ale aj skúsené upratovanie s rokmi odvedenej práce pre spokojných klientov v oblasti Popradu, Kežmarku, Vysokých Tatier alebo Spišskej Novej Vsi.

Aké  sú výhody profesionálneho upratovania

Pokiaľ zveríte starostlivosť o svoje firemné a pracovné priestory do rúk profesionálov, zabezpečia každý mesiac dohodnutý objem prác v daných termínoch. Môžete si tak objednať bežné upratovacie služby s ohľadom na vaše vlastné potreby a preferencie. Samozrejme, vrátane zaškoleného a kvalifikovaného personálu, ktorí si manažuje upratovacia firma sama. Vaše priestory tak budú vždy čisté a reprezentatívne a vy nemusíte pre to vôbec nič robiť. Majiteľom firiem tak odpadne značná starosť z pliec a môžu sa venovať podstatným pracovným úlohám a biznisu. No a v čistučkých priestoroch sa im bude omnoho lepšie pracovať!

Pokiaľ hľadáte spoľahlivého partnera na upratovanie priestorov či celej budovy, rozhodne stojí za zváženie vyhľadať upratovaciu firmu so skúsenosťami.

Aké služby presne ponúka upratovacia firma?

Skúsenosti sú niekedy naozaj na nezaplatenie! V každom segmente v každej sfére sa skúsenosti cenia. Prinášajú omnoho väčšie poznatky, a tým aj efektívnosť, ktorá je dnes potrebná a vyhľadávaná. Zefektívňovať nielen firemné procesy, ale aj jednotlivé činnosti totiž prináša značné úspory energie, času i finančných prostriedkov. Preto aj v oblasti upratovania firiem a kancelárií rozhodne zavážia rokmi overené skúsenosti a mnoho spokojných klientov.

Ušetrite svoj čas

Ak vás napadlo, že ušetríte pár eur a budete si upratovať svojpomocne, odporúčame túto myšlienku ešte prehodnotiť. Ženy v domácnosti totiž „vedecky dokázali“, že upratovanie trvá nejaký ten čas, ak má byť kvalitné a precízne. A čas je v podnikaní veľmi drahý a vzácny. Dá sa využiť na umývanie podlahy, vysávanie, ale aj na vyhľadávanie nových obchodných príležitostí či klientov. Zveriť upratovanie profesionálom je najmenej a táto investícia prinesie čas navyše.

Kvalita je podstatná

Upratovací servis GRANT sa zameriava na kvalitu služieb a diskrétnosť voči klientom v Poprade, Vysokých Tatrách a okolitých mestách či obciach. Nemusí ísť len o firmy a kancelárie, zveriť im môžete napríklad aj celú budovu alebo hotel. Spoľahlivosť je v podobnom obchodnom vzťahu nanajvýš dôležitá, preto je aj tu prioritou. Rozmer a rozsah služieb je vždy predmetom vzájomnej diskusie a dohody. V ponuke sú, samozrejme, bežné upratovacie úkony – ako vysávanie, utieranie prachu, čistota na toaletách, v kuchynke či vysypanie smetí, ale aj tie viacej špecializované.

Pre spoločnosti, ktoré vlastnia výrobné či iné haly poskytuje GRANT zaujímavé upratovacie služby ako je strojové alebo chemické čistenie podláh. Ďalšie špecializované činnosti sa zase zameriavajú na umývanie okien, čistenie kobercov, čalúneného nábytku alebo iných služieb, ktoré netreba vykonávať na pravidelnej báze, ale len párkrát do roka.

Ak váhate, či si objednať na upratovanie firemných priestorov jednotlivca, alebo profesionálny servis, poradíme a priblížime výhody komplexného upratovania.

5 dôvodov, prečo si objednať upratovací servis do firmy

1. Úspora

Čistenie priestorov je činnosť, ktorú jednoducho treba zabezpečovať pravidelne. Je však veľký rozdiel, či bude pre vás predstavovať každodenný bolehlav, alebo bude zabezpečené veľmi hladko a bezproblémovo. Objednať si upratovací servis z dlhodobého hľadiska ušetrí množstvo času a starostí. Tie budete môcť vy a vaši zamestnanci využiť na podstatné úlohy a zákazky. A keďže čas sú peniaze, úspora sa iste prejaví aj na nákladoch.

2. Komplexné služby

Upratovacia firma zabezpečuje komplexné upratovacie služby od poskytnutia personálu a jeho zaškolenia, cez pravidelnosť upratovania v čase, až po čistiace prostriedky. Firma sama má komfort v tom, že sa po zmluvnej dohode s upratovacou spoločnosťou naozaj takmer o nič nemusí starať. Všetko je včas upratané a čisté bez toho, aby musela niečo riešiť alebo kontrolovať.

3. Vždy reprezentatívne priestory

Čisté priestory sú nielen pozitívnou vizitkou každej firmy, ale aj príjemným pracovným prostredím, ktoré podporí kreativitu a výkonnosť zamestnancov. Okrem bežných, základných služieb upratovania si každá firma môže objednať aj špeciálne úkony, ako je umývanie okien, čistenie čalúneného nábytku a podobne.

4. Vyškolený personál

Personál, ktorý chodí upratovať firemné priestory, je presne zaškolený a vie, čo má ako vykonávať. Zároveň, ak niekto vypadne a nemôže prísť do práce, nerieši to samotná firma, ktorej priestory sa upratujú, ale upratovacia spoločnosť, čím odpadne veľmi veľa organizačných úkonov a problémov. Organizovanie upratovania má jednoducho na starosti upratovací servis od A po Z.

5. Diskrétnosť

Súčasťou spolupráce s profesionálnou upratovacou firmou je aj absolútna diskrétnosť ku klientom. Nakoľko sa v priestoroch klienta bude upratovací personál pohybovať, môže sa klient spoľahnúť na úplnú zmluvnú diskrétnosť, ktorú mu upratovací servis GRANT zaručuje.
Potrebujete spoľahlivý upratovací servis s profesionálnymi službami? Kedykoľvek nás kontaktujte.